HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?
Sektörde 29 Yıllık Deneyim!

Aden Pro, Profesyonel Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri sektöründe kalitesi ile bilinen ve tercih edilen çözüm ortağıdır. Sektörde 29 yıllık deneyimi ile hizmet ve kalite standartlarını sürekli geliştiren ve günlük hayata adapte eden Aden Pro, sektöründe distribütör, entegratör, danışman firma olarak ve Ana Baş Bayilikleri bulunan Türkiye’de Ankara, Gürcistan’da Batum kurulu ofisleri ile hizmet vermektedir.

Her biri alanında donanımlı ve uzman ekibi ile, entegratör ve tasarım danışmanı olarak, kalitesi ile dünya çapında onaylanmış markalarımız ile ses, ışık ve görüntü çözümleri sunuyoruz.

Aden PRO olarak, her bir projenin müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve stratejilerine uygun olarak tasarlanması gerektiğine inanmaktayız. Müşterilerimiz ile birlikte çalışarak güçlü ancak esnek , sofistike, uygulanabilir ve stratejik sistem tasarımı çözüm ortaklığı sunmayı hedef edindik.

Teknolojik değişimlerin çok hızlı olduğu günümüzde sektörün dinamik ortamına ve yüksek beklentilerine cevap verebilecek donanıma sahip uzman ekibimiz ve en son teknoloji ürün yelpazemiz ile hizmetlerimizi sizler için sunmaya hazırız.