İş Alanlarımız

Ne Yaparız?

Aden PRO, yılların verdiği tecrübe ve uzmanlıkla taleplerinizi en kapsamlı şekilde değerlendirip bu isteklere cevap verecek en doğru çözümleri sunmaktadır. Çözüm aradığınız alan ne olursa olsun Aden PRO’da projenizin ilk adımından en son aşamasına kadar size rehberlik ederek konseptinizi gerçeğe dönüştürecek profesyonel ekipler bulabilirsiniz.

Profesyonel Ses Sistemleri

Ses fiziksel sınırlara meydan okurken, profesyonel ses sitemleri ile Aden PRO sesinize kulak veriyor!

Aden PRO, mikserler, amplifikatörler ve ses işlemcilerden hoparlörlere; CD player ve Dijital Playerlar’dan radyoya, tüm uygulamalara uygun mikrofon çeşitlerinden profesyonel kulaklıklara dek geniş ürün yelpazesi ile sesin alanını genişletiyor, özel mühendislik  tasarımları ve profesyonel montaj ekipleri ile Aden PRO, güçlü bir ses sistemi seçeneğini sizinle tanıştırmak için hep heyecanlı.

Profesyonel Işık Sistemleri

Aden PRO, konser robot ışıklarından sis makinesine, takip ışıklarından profesyonel sahne sistemlerinde ayrıcalıklı çözümler üretiyor. Strobe ışık, lazer, gök tarayıcı, hareketli robot gibi efekt sistemleri ve  sanatsal aydınlatmalar ile  size hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz ayrıcalıkla tanıyor.

Fresnel luminaires, pc spot, takip spory, par cans, source four gibi spot aydınlatma cihazları ile hareket kabiliyetinizi arttırıyor.
Kontrol masası, led ve diğer aydınlatma teknolojileri ile özgürce tasarlayabileceğiniz sahneler için size ilham veriyor!

Simultane Tercüme ve Konferans

Gelişen dünyada  hepimizi çok dilli bir dünyanın, küresel vatandaşlarına dönüştürüyor.

Diller artık mesafeleri aşıyor, geniş katılımlı sınır tanımaz organizasyonlar günümüz insanını çok dilli komşular haline dönüşmüşken, dil ile ilgili problemlerin çözümü konferans ve simultane tercüme sistemleri ile sağlıyoruz.

Güvenlik Teknolojileri

Değişen ve gelişen dünyada artık yeni tür bir güvenlik duygusuna ihtiyacımız var; kartlar, çipler, şifre ve takip sistemleri ile teknoloji burada da imdadımıza yetişiyor! Video takip, kartlı geçiş, yangın, tahliye ve alarm sistemleri ile Aden PRO, güvenlik yönetim sistemleri ve PA sistemleri kapsamında güvenilir çözümleri sizin için tasarlıyor, üretiyor ve uyguluyor. Aden PRO, güvenlik sistemleri ile güvenlik artık yeniden tanımlanıyor!

Siber tehdit ortamı değiştikçe, tehditlere karşı koruma yöntemleri de değişmek zorundadır. Hedefe yönelik saldırılar ve gelişmiş sürekli tehditlerin ortaya çıkmasıyla, siber güvenliğe yönelik yeni bir yaklaşımın gerekli olduğu açıktır. Geleneksel teknikler verileri siber saldırılara karşı korumak için artık yeterli değildir.
Aden PRO olarak  bu tür tehditlere en iyi çözümü sunmayı kendimize görev edinip, iş ortaklarımızla beraber müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek sunduğumuz çözüm yolu ile, siber saldırıların sonunda oluşabilecek tehditlere karşı korumaktayız.

AV Otomasyon Sistemleri

Kullanıcı dostu, yüksek performanslı ve güvenilir sistemler ile servis maliyeti ve zaman kayıplarını ortadan kaldırıyoruz.

Bütün elektronik sistemlerin tek bir merkezden yönetildiği ve işletme ihtiyaçlarına göre optimize edildiği AV sistemler ile kullanım kolaylığı, sistem güvenliği ve yüksek performans garanti altına alınıyor. Bu sayede kullanım sürecinde ortaya çıkabilecek hataların önüne geçilerek servis maliyeti ve zaman kaybı gibi problemler ortadan kaldırılıyor.

İnovasyon Çözümleri

Bulut bilişim, ihtiyaçlara göre kaynak temininde güçlü bir değer yaratır. Günümüzde iş süreçleri giderek artan bir düzeyde, yerinde çözümler, özel bulut ortamları ve kamuya açık bulut ortamlarından sunulan IT hizmetleri kombinasyonları kullanılarak gerçekleştiriliyor. Ancak diğer yandan IT hizmet yönetimi için yeni zorlukları da beraberinde getirmektedir. Aden PRO Tarafından sunulan “İş Entegrasyonu”na yönelik bulut çözümleri, müşterilerin her iki hizmeti de tercih ettikleri platformlardan kullanması için gerekli danışmanlık ve tasarım hizmetlerini kapsar. Seçkin bulut bilişim kaynak kullanımı, kurumların güvenlik ve verimlilik arasında bir denge sağlamasını mümkün kılar.

İş gereksinimlerinizi ve hedeflerini analiz etmek, en uygun çözümü geliştirmek amacı ile hizmet verdiğimiz İş dünyasına ilişkin mevcut bilgi birikimimiz ve teknolojik altyapımız sayesinde, tek bir hususa odaklanmak suretiyle çözüm ve hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlıyoruz. Ön yatırım maliyetlerini tamamen ortadan kaldırabileceğiniz; Sunucu, yazılım, internet, ağ donanımı, enerji, iklimlendirme, yönetim, bakım ve güncelleştirme maliyetlerini %80’e varan oranlarda azaltabilirsiniz.

Karar Destek ve Veri Füzyon Merkezleri

Karar Destek Merkezleri konusunda yenilikçi ve geniş ürün yelpazesiyle birçok çözüme sahiptir ;
* Mobil Karar Destek Merkezleri

* Entegre Karar Destek Merkezleri

* Sektör Bazında Özel Görev Harekat Merkezleri

* İzleme Merkezleri
İnovatif Çözümler

* Felaket Kurtarma Merkezleri,
* Fiber to Desk Uygulamaları,
* Donanım ve Yazılım Entegrasyonları,
* Sistem Odaları,
* Yeni Nesil İletişim Teknolojileri Çözümleri